MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13656518
nr 1365 6518
Fåtölj
Rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:06:53
2/12 09:55:49
100 kr
6/12 13:00:09