FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8849758
nr 884 9758
ARMCHAIR
leather, rococo style, wear, damages.
Skinn, rokokostil
Condition: slitage, skador
1000
SEK 800
Monday Mars 31 2014
at 19:35:32
700 kr