MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 6307226
nr 630 7226
Fåtölj
1950/60-tal
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 mars 2010
kl 18:15:59
100 kr
200 kr