FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Allmogeskåp 8674040

nr 867 4040

Allmogeskåp

1791, delvis originalmålning, length: 125, width: 63, height: 210, wear, damages.

1791, delvis originalmålning, längd: 125, djup: 63, höjd: 210

Condition: slitage, skador

8000

SEK 6000

Monday December 16 2013
at 19:32:03

15/12 09:49:32 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • Dec 16

Klassiska

Read more about Klassiska