![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller, pasteller 14488543
*
nr 1448 8543
Akvareller, pasteller
6 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, landskap / stilleben, yttermått inklusive ram: 49x52 - 60x50, akvarell
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 februari 2022
kl 19:40:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/2 13:58:53
1
Vinnande bud
14/2 19:22:04
2
150 kr
14/2 19:22:04
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pasteller stilleben vattenfärg
-
1001 Akvarell
Carl Johan Forsberg (1868-1938), Sverige. (1868-19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:49
-
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:16
-
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:20
-
2032 Akvarell
Veronica Leo (f. 1935), Sverige. "Snöflickan, ur s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:39
*
Akvareller, pasteller
Läs om budbetjänten
nr 1448 8543
Akvareller, pasteller
6 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, landskap / stilleben, yttermått inklusive ram: 49x52 - 60x50, akvarell
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/2 13:58:53 | 1 | Vinnande bud |
14/2 19:22:04 | 2 | 150 kr |
14/2 19:22:04 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pasteller stilleben vattenfärg
-
1001 Akvarell
Carl Johan Forsberg (1868-1938), Sverige. (1868-19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15 -
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:49 -
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:16 -
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:20 -
2032 Akvarell
Veronica Leo (f. 1935), Sverige. "Snöflickan, ur s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:39