KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / tusch 13095179
nr 1309 5179
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Akvarell / tusch, "Perspective Japonaise", No 469. Signerad. Motivet: 36x26 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:42:40
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd