KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13914065

nr 1391 4065

Tage Fougstedt

(1890-1959), Sverige

Akvarell, Tage Fougstedt (1890-1959), Sverige. Signerad, daterad Långvik, Möja -44. Akvarell, 48x67 cm

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:38:44