KONST / Oljemålningar / Akryl 14886184

nr 1488 6184

Akryl

Oidentifierad konstnär. ”Kv. Östergötland”. Signerad, daterad -86. På duk, 80x65 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 5 september 2022
kl 18:42:57