KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17548131

nr 1754 8131

Ola Stenqvist, fiskeläge. Signerad, daterad 1992. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 56x67 cm

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 500 kr (per 22:55:09)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 18:48:12

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
23/1 08:41:21 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor