KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17528074
*
nr 1752 8074
Agneta Gussander
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, "Ur bilden". Signerad, daterad 1975. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x48 cm
Agneta Gussander, svensk målare född 1949.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2026
kl 18:38:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: agneta gussander olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:14
*
Agneta Gussander
Agneta Gussander, svensk målare född 1949.
nr 1752 8074
Agneta Gussander
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, "Ur bilden". Signerad, daterad 1975. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x48 cm
Agneta Gussander, svensk målare född 1949.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2026 |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: agneta gussander olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:14



