MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 17526685

nr 1752 6685

Bokhylleskåp

1940-tal, låda i sarg, skåp med spegelinredning, Bredd: 148 cm. Djup: 28 cm. Höjd: 80 cm, slitage, nyckel finns, passar både dörr och låda

Kondition: fläckar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:32:30

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 2.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor