KONST / Litografier / Litografi 17526423
nr 1752 6423
Litografi
Picasso (efter), ej signerad, "The Goldfinch". Bildmått: 34x36 cm, yttermått inklusive ram: 45x36 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Uppdatera
Visning
fredag 9/1, lördag 10/1, söndag 11/1 och måndag 12/1
Auktionen
avslutas:
måndag 12 januari kl 20:31:52
- Mitt bud
100 kr
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor