KONST / Litografier / Färglitografi 17526380
nr 1752 6380
Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bildmått: 33x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x66
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:18:39
12/1 19:07:58
300 kr
12/1 19:13:40
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor