KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526350

nr 1752 6350

Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97 cm, yttermått inklusive ram: 70x105 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:24:53

31/12 15:53:11 1      600 kr
12/1 18:17:09 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor