KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526140
*
nr 1752 6140
Oljemålning
Maria Sas, Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2026
kl 20:47:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/12 19:16:08
1
150 kr
7/1 18:34:58
2
150 kr
7/1 18:34:58
1
150 kr (Budbetjänt)
10/1 14:18:19
3
600 kr
10/1 16:06:31
1
250 kr
10/1 16:06:31
3
300 kr (Budbetjänt)
10/1 16:07:31
1
350 kr
10/1 16:07:31
3
400 kr (Budbetjänt)
12/1 20:42:27
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben maria sas olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stilleben
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1752 6140
Oljemålning
Maria Sas, Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x43 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2026 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/12 19:16:08 | 1 | 150 kr |
| 7/1 18:34:58 | 2 | 150 kr |
| 7/1 18:34:58 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
| 10/1 14:18:19 | 3 | 600 kr |
| 10/1 16:06:31 | 1 | 250 kr |
| 10/1 16:06:31 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 10/1 16:07:31 | 1 | 350 kr |
| 10/1 16:07:31 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 12/1 20:42:27 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben maria sas olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stilleben
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49



