KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16292118
nr 1629 2118
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (f. 1934), "Ryttare". Signerad "Rosa Madeleine Pyk", daterad 1968. Blandteknik, bildmått: 17x22 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:27:45
13/6 21:56:29
1.000 kr
17/6 19:22:45
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer