KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16259295
nr 1625 9295
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Gårdsmotiv. Signerad. Bildmått: 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 58x48 cm
måndag 3 juni 2024
kl 18:42:28
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund