KONST / Litografier / Färglitografi 16229036
nr 1622 9036
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Signerad, numrerad 51/195. Färglitografi, daterad bildmått: 37x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:55:10
24/5 13:09:03
500 kr
26/5 19:25:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor