7182 Klappstolar
1 par, metall/läder, Catelan, Italien
Såld: 450 kr
Såldes den 2 april 2012 -
8222 Golvlampa
Ateljé Lyktan, metall/läder
Såld: 650 kr
Såldes den 26 oktober 2009 -
3530 Golvlampa
2-armad, 50-tal, metall/läder, slitage
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2009
6171 Skrivbordslampa
metall/läder
Såld: 950 kr
Såldes den 7 januari 2008 -
3022 Fotoalbum
metall/läder Jugend, m kgl vapen
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 augusti 2003 -
3157 Pallar
Ett par, metall/läder
Såld: 1.200 kr
Såldes den 11 februari 2002