Föremål som liknar Tage Hedqvist
8235 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 1 augusti 2022
1026 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 30 maj 2022
4169 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 7 mars 2022
8285 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 13 december 2021
7090 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 22 mars 2021
6393 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 1 februari 2021
6387 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 1 februari 2021
7237 Pastell
Såld: 300 kr
Såldes den 20 april 2020
9028 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 16 december 2019