Föremål som liknar Silver?
8262 Bricka
otydliga stämplar, Silver?, Dia31, 850g ca
Såld: 1.700 kr
Såldes den 2 september 2013
1178 Burk med lock
emalj / silver?, höjd: 9 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 20 maj 2013
5602 Bägare+vas
Silver? Persien, höjd: 6-21
Såld: 600 kr
Såldes den 26 september 2011
5456 Ljusstakar
1 par, Silver?, höjd: 15, 5
Såld: 550 kr
Såldes den 23 augusti 2010
3182 Bricka med han..
Silver?, längd: 58
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 augusti 2009
6492 Supsked
Silver?, längd: 15
Såld: 350 kr
Såldes den 2 februari 2009
7416 Skål
Danmark, Emalj/silver? Dia11, höjd: 6
Såld: 250 kr
Såldes den 8 december 2008
7613 Fickur
1800-tal John Ward, Silver? Ostämplad
Såld: 500 kr
Såldes den 8 december 2008
8461 Uppläggningsbe..
Silver?
Såld: 350 kr
Såldes den 3 november 2008