4218 Blandteknik
Såld: 1.800 kr
Såldes den 16 januari 2023 -
2338 Armbandsur
Såld: 500 kr
Såldes den 11 november 2019 -
2004 Träsnitt
Såld: 400 kr
Såldes den 31 augusti 2015
5167 Skulptur
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 maj 2010 -
6724 Tavlor
3 st, Strider, 29-34 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 september 2008 -
7010 Tuschmålning
Såld: 3.500 kr
Såldes den 8 september 2008
4057 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 2 juli 2007 -
7080 Knapp (dds)
Såld: 550 kr
Såldes den 25 september 2006 -
8110 Gravyr
Adopho Friderico, 1700-tal, 51x38
Såld: 700 kr
Såldes den 1 juni 2004