6404 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 30 augusti 2021 -
5511 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 12 oktober 2020 -
5262 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 27 juli 2020
4164 Blandteknik
Såld: 900 kr
Såldes den 26 februari 2018 -
5250 Kopparstick
Såld: 2.000 kr
Såldes den 6 juni 2016 -
3067 Skrivmaskin
Frolio III
Såld: 450 kr
Såldes den 19 mars 2012
4038 Skrivmaskin
Frolio III, omkring 1900,
Såld: 550 kr
Såldes den 6 februari 2012 -
4619 Oljemålning
Tryggve Örn, Klippo II, 1975, 22x28
Såld: 500 kr
Såldes den 9 mars 2009 -
3724 Frimärken
O II, 10 öre, GV, 5 öre i 2 askar
Såld: 500 kr
Såldes den 2 mars 2009