-
4076 Oljemålning
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Signerad, da..//
Såld: 9.000 kr
Såldes den 10 juni 2024 -
4077 Oljemålning
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Signerad, da..//
Såld: 7.000 kr
Såldes den 10 juni 2024 -
4078 Grafiskt blad
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Signerad, nu..//
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
-
1034 Grafiskt blad
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. "Pojke på tå..//
Såld: 3.200 kr
Såldes den 13 november 2023 -
2120 Färglitografi
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. EA-upplaga. ..//
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 mars 2020 -
5017 Grafiskt blad
Gicléetryck, Mikael Persbrandt (f. 1963). Signerad..//
Såld: 2.600 kr
Såldes den 20 maj 2019
-
5016 Grafiskt blad
Gicléetryck, Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige...//
Såld: 2.600 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
2003 Färglitografi
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Kvinnor. Sig..//
Såld: 2.200 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
2394 Fotografi
Richard Ryan (f. 1974), Sverige. ”Mikael Persbrand..//
Såld: 450 kr
Såldes den 18 februari 2019