6057 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026 -
4141 Oljemålning
2 st, Inger Tollman. Signerad. Olja på duk, 40x40cm
Såld: 300 kr
Såldes den 23 november 2020 -
5265 Oljemålningar
Såld: 500 kr
Såldes den 1 april 2019
Föremål som liknar Inger Tollman
- Träfflista
- alla
- Visa alla