KONST / Litografier / Färglitografi 13152116
nr 1315 2116
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, PT. Signerad. Motivet: 42x58 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:52:40
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
23 mar