KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16229210
nr 1622 9210
Hugo Carlberg
(1880-1943), Sverige
Landskap. Signerad. Blandteknik, bildmått: 9x10 cm, yttermått inklusive ram: 22x26 cm
Hugo Carlberg, född 1880 i Nässjö, död 1943 i Malmö, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:49:26
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Hugo Carlberg
Läs mer om Hugo Carlberg