ART / Watercolor paintings & Drawings / Graphite drawing 11482289
nr 1148 2289
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Harald Wiberg (1908-1986), Sverige. Signerad och daterad 1962, landskap med fåglar, 27x40, med dedikation.
GRAPHITE DRAWING, Signerad och daterad 1962, landskap med fåglar, 27x40
Condition: med dedikation
Harald Wiberg, born 1908, dead 1986, Swedish painter and draughtsman.
SEK 300
Monday December 4 2017
at 20:15:09
29/11 23:50:21
250 kr
4/12 00:18:03
Harald Wiberg
Read more about Harald Wiberg