KONST / Litografier / Färglitografi 16253184
nr 1625 3184
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 56/100, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x71 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:02:45
3/6 15:49:44
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas