MÖBLER / Möbler, övrigt / Blomsterbord 15143200
nr 1514 3200
Blomsterbord
tidigt 1900-tal. Bredd: 81 cm. Djup: 25 cm, höjd: 86 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:59:22
100 kr
200 kr
Blomsterbord
Kondition: slitage
nr 1514 3200
Blomsterbord
Kondition: slitage
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 9 januari 2023 |