KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8748368
nr 874 8368
Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), signerad. , motivet: 21x26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:41:03
700 kr
800 kr