KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769084
nr 1276 9084
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Segelbåtar & figurer. Signerad. Olja på pannå, Motivet: 68x28 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:44:29
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg