KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Promotionaffisch 14776069
nr 1477 6069
Promotionaffisch
Elton John (relief), 74x99 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:42:59
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Promotionaffisch
Kondition: slitage, skador
nr 1477 6069
Promotionaffisch
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 900 kr |
måndag 4 juli 2022 |