KONST / Litografier / Färglitografi 8996042
nr 899 6042
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi , Marc Chagall (1887-1985), osignerad, 'Jour de printemps', motivet: 37x27
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:53:24
350 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
900 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall