KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16285144
nr 1628 5144
Blandteknik
Asien, bymotiv. Blandteknik, bildmått: 41x28 cm, yttermått inklusive ram: 56x42 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:13:09
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor