BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 11482379
nr 1148 2379
Takarmatur
nysilver, ej el, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:55:42
29/11 13:19:14
150 kr
4/12 20:48:09
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.