ÖVRIGT / Leksaker / Provdocka 9007149
nr 900 7149
Provdocka
50-tal, 1, 'Hindsgaul' Danmark (kan användas sittande), höjd: 181 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juni 2014
kl 20:39:52
16/6 19:21:52