KONST / Litografier / Färglitografi 14954057
nr 1495 4057
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Signerad, numrerad 72/220. Färglitografi, bildmått: 52x41cm, yttermått inklusive ram: 76x65cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:46:47
10/10 14:51:53
10/10 14:53:53