MÖBLER / Bord / Skrivbord 12702137
nr 1270 2137
Skrivbord
England, hurtsar. Bredd: 122, djup: 60 cm, höjd: 77 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:40:07
23/8 15:17:01
200 kr
25/8 22:37:44