KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10673272
nr 1067 3272
Kopparstick
6 st, Handkolorerade, J W Palmstruch, Svensk botanik, 1800-talets första hälft, ca 19x12
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 november 2016
kl 20:12:10
1.200 kr
1.300 kr