KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769334
*
nr 1276 9334
Oljemålning
Göran Ivarsson, "Vissna tulpaner", ej signerad. Olja på duk, 90x56 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 september 2019
kl 20:49:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 17:56:28
1
250 kr
23/9 15:43:12
2
400 kr
23/9 17:29:22
2
600 kr
23/9 19:01:14
3
350 kr
23/9 19:01:14
2
400 kr (Budbetjänt)
23/9 19:02:01
3
700 kr
23/9 19:24:51
2
Vinnande bud
23/9 19:28:23
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad göran ivarsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09
-
2003 Oljemålning
Evi Törner, landskap. Monogramsignerad. Olja på pa..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:20
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1276 9334
Oljemålning
Göran Ivarsson, "Vissna tulpaner", ej signerad. Olja på duk, 90x56 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 september 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/9 17:56:28 | 1 | 250 kr |
23/9 15:43:12 | 2 | 400 kr |
23/9 17:29:22 | 2 | 600 kr |
23/9 19:01:14 | 3 | 350 kr |
23/9 19:01:14 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
23/9 19:02:01 | 3 | 700 kr |
23/9 19:24:51 | 2 | Vinnande bud |
23/9 19:28:23 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad göran ivarsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09 -
2003 Oljemålning
Evi Törner, landskap. Monogramsignerad. Olja på pa..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:20