KONST / Litografier / Litografi 12066502
nr 1206 6502
Litografi
Nils Möller (1917-2004), Sverige. Signerad, daterad 1949, numrerad 116/150. Motivet: 34x23 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:08:13
24/9 16:28:31
100 kr
24/9 17:46:54