ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6492683
nr 649 2683
1920-tal, höjd: 93
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 19:50:25
2/8 17:24:01