BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 10737628
nr 1073 7628
Spegellampetter
Ett par, Louis XV-stil, Sent 1800-tal, metall, tre ljusarmar, höjd: 46 cm
Kondition: slitage, ena med något skadad spegel och lös ljusarm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 december 2016
kl 19:01:25
3/12 16:18:01