KONST / Litografier / Färglitografi 3077246
*
nr 307 7246
Färglitografi
Olle Baertling, 27/135, 61x30
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 mars 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/3 10:32:23
1
1.600 kr
24/3 16:06:56
1
1.900 kr
24/3 16:08:17
1
2.100 kr
25/3 20:58:36
2
1.900 kr
25/3 20:59:44
2
2.200 kr
25/3 21:30:26
1
2.300 kr
26/3 17:14:09
2
2.400 kr
29/3 11:33:26
3
2.800 kr
29/3 11:46:11
2
3.900 kr
29/3 15:38:30
4
3.100 kr
29/3 15:39:16
4
3.200 kr
29/3 15:40:09
4
3.300 kr
29/3 15:43:51
5
Vinnande bud
29/3 15:48:07
6
4.100 kr
29/3 15:50:49
6
4.200 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
8293 Färglitografi
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Signerad, färglitog..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:08
-
8097 Färglitografi
JAN FILIP-OLSON. Signerad. Färglitografi, bildmått..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 18:37
-
7169 Färglitografi
Marc Chagall (1887-1985), Frankrike. Bokomslag til..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:08
*
Färglitografi
nr 307 7246
Färglitografi
Olle Baertling, 27/135, 61x30
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 4.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 mars 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/3 10:32:23 | 1 | 1.600 kr |
24/3 16:06:56 | 1 | 1.900 kr |
24/3 16:08:17 | 1 | 2.100 kr |
25/3 20:58:36 | 2 | 1.900 kr |
25/3 20:59:44 | 2 | 2.200 kr |
25/3 21:30:26 | 1 | 2.300 kr |
26/3 17:14:09 | 2 | 2.400 kr |
29/3 11:33:26 | 3 | 2.800 kr |
29/3 11:46:11 | 2 | 3.900 kr |
29/3 15:38:30 | 4 | 3.100 kr |
29/3 15:39:16 | 4 | 3.200 kr |
29/3 15:40:09 | 4 | 3.300 kr |
29/3 15:43:51 | 5 | Vinnande bud |
29/3 15:48:07 | 6 | 4.100 kr |
29/3 15:50:49 | 6 | 4.200 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
8293 Färglitografi
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Signerad, färglitog..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:08 -
8097 Färglitografi
JAN FILIP-OLSON. Signerad. Färglitografi, bildmått..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 18:37 -
7169 Färglitografi
Marc Chagall (1887-1985), Frankrike. Bokomslag til..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:08