KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6412610
nr 641 2610
Akvarell
signerad. 47x59
Utrop:
300 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 24 maj 2010
kl 17:45:04
300 kr
400 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.100 kr