KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746222
nr 1374 6222
Signerad, Onsberg, kvinna. Olja på duk, 45x33cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:19:34
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr