KONST / Litografier / Färglitografi 12993110
nr 1299 3110
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, 2 st, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 85/300. Motivet: 75x56 cm
Kondition: 1 med skadat glas
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:14:04
300 kr
350 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer