MÖBLER / Bord / Soffbord 7495128
nr 749 5128
Soffbord
på hjul, med tidningshylla, kakelplattor, längd: 72, djup: 45, höjd: 58
Kondition: slitage, lagningar
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 mars 2012
kl 19:25:20
200 kr
200 kr