KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 13846179
nr 1384 6179
Enrico Benaglia
(f. 1938), Italien
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 67/299. Bladets mått: 42x62 cm, yttermått inklusive ram: 60x78 cm
Enrico Benaglia, italiensk bildkonstnär född i Rom 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:53:36
9/3 10:34:55
100 kr
15/3 19:47:44
Enrico Benaglia
Läs mer om Enrico Benaglia